На львівському дріжджзаводі ставлять біогазову установку

30 Июн

У Львові на дріжджовому заводі «Компанія Ензим» розпочала будівництво додаткової анаеробної технологічної лінії для ще більш поглибленого очищення стоків. Це унікальний та інноваційний проект для України. В результаті поглибленого очищення стічних вод підприємство буде отримувати вторинний енергоносій — біогаз.

Загальний обсяг біогазу, який продукуватиме комплекс очисних споруд, забезпечить близько 70% від потреб виробництва у природному газі.

Зараз на підприємстві ведуться загальнобудівельні роботи. Там влаштовують технологічне приміщення, а також зводять фундамент для низки обладнань. Генеральним підрядником цих робіт є ПП «Тектум-Буд».

«Нині займаємось фундаментними роботами. Монтаж технологічного обладнання запланований на початок серпня. Згідно з графіком виконання робіт, звести очисні споруди плануємо наприкінці вересня. А на початку жовтня будемо налагоджувати роботу із запуску та введення очисної станції в робочий режим», — розповідає директор ПП «Тектум-Буд» Володимир Калапузяк.

За оздоблювальні роботи підрядники візьмуться у жовтні, власне наприкінці того місяця планують повністю завершити проект.

За матеріалами: tvoemisto.tv