Львівська область скорочує споживання природного газу

11 Июл

На Жовківщині Львівської області сьогодні вже на 30 % скоротили споживання газу для населення за рахунок виробництва теплової енергії внаслідок переробки відходів деревообробки та біомаси.

Про це 24 червня на брифінгу за результатами конференції «Відновлювальна енергетика на Львівщині – можливості для бізнесу та розвитку територій» заявив мер м. Жовква Петро Вихопень.

«У нашому районі ми вже давно економимо газ, станом на сьогодні 30 % тепла ми виробляємо за рахунок спалювання відходів від деревообробки та переробки біомаси», – розповів чиновник.

Він також зауважив, що керівництво Львівської області мусить розуміти, що найближчим часом наш регіон не може розраховувати на розробку енергоощадних технологій типу сонячних батарей чи вітряків, бо реалізація таких проектів потребує вкладання значних бюджетних коштів.

«Нам треба звернути увагу на ресурси, якими сьогодні володіє наша область, а це відходи деревообробки, торф і біомаса. Перерахувати це все у своїх коморах, звернутись до людей, запропонувати їм робочі місця і вже зараз переробляти ці ресурси на паливо», — розповів мер Жовкви.

За матеріалами: zahid.net