Carlsberg Ukraine нарощує обсяги виробництва біогазу для власних потреб

8 Авг

На виробничих майданчиках компанії Carlsberg Ukraine все більше використовується альтернативне джерело енергії ― біогаз.

Біогаз ― це екологічний продукт, який виділяється в результаті бродіння органічних речовин. На Запорізькому пивоварному заводі загальна кількість його використання склала 339 тис. м3 за п’ять місяців 2017 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, показники збільшилися на 55%. А в перерахунку на вартість природного газу це становить економію в 500 тис. грн.

«Основне завдання очисних споруд ― це очищення стічних вод підприємства до нормативних значень. І одним з основних індикаторів ефективної експлуатації очисних споруд є кількість виробленого біогазу. Дуже важливими факторами є контроль кількості і якості стічних вод, що надходять з підприємства на очисні споруди, правильне управління переробкою стічних вод з максимальною виробленням біогазу і подальше його ефективне використання на котельні» ― зазначив Сергій Васильєв, головний інженер Запорізького заводу Carlsberg Ukraine.

Так, до кінця 2017 Запорізький завод Carlsberg Ukraine планує одержати не менше 13,5% біогазу від загальної кількості використаного природного газу в 2017 році. Орієнтовно, це складе близько 590 тис. м3, а в грошовому вираженні дозволить заощадити майже 2,3 млн грн.

За матеріалами: agravery.com